Jedno rande a jsi můj!

28. 09. 2009 | † 30. 09. 2015 | kód autora: OcS

 

Pozval tě na rande! Jsi šíleně šťastná, ale máš sevřený žaludek? Neplaš! S naší zázračnou knížečkou všechno zvládneš na jedničku!

Co je rande?

Rande je oficiální schůzka, na kterou by měl kluk pozvat holku, která se mu líbí. V dnešní době není ostuda, když pozveš kluka na rande ty, ale první varianta je romantičtější. Kluci jsou ale rádi lovci a tuhle šanci lovit si nenechají ujít! Kam na rande vyrazíte, je úplně jedno! Může to být film v kině, zmrzlina v cukrárně nebo jen romantická procházka parkem. Je to první chvíle, kdy se můžete lépe poznávat, zjišťovat, co vás na druhém zajímá, a naopak říct tomu druhému něco o sobě. Často už na prvním rande zjistíte, jestli byste se k sobě hodili. Ale není to pravidlo! Jestli to mezi vámi začne jiskřit, určitě to poznáš, protože ti budou v břiše létat malí motýlci, kteří ti nedovolí na tvého idola nemyslet, to samé bude mít i on. A jestli tě na konci rande políbí, máš to v kapse!


FUN: Jedno rande a jsi můj! - foto
Zdroj: Profimedia.cz

Jak si o rande říct?

Deset cool nápadů, jak ho jen tak mezi řečí nebo SMSkou nalákat na rande. Nikdy by sis netroufla pozvat svého idola na rande jako první? To ani nemusíš, s těmihle jednoduchými tríčky tě totiž určitě pozve jako první on sám! Ale ty se můžeš cítit jako hrdinka, protože pozvání bylo ve tvé režii:-) Girl! tu má pro tebe pár větiček, které můžeš použít, a rande je pak tutovka! Vyhlédni si, kdy bude sám, a jdi na to! Neúspěch je vyloučený!



  • "Chtěla jsem jít s kámoškou na tuhle akci, ale odřekla mi to. Nechtěl bys jít ty?"
  • "Neúmyslně jsem sbalila tvůj ručník na koupálu. Nesejdeme se někde ve městě, abych ti ho mohla vrátit?"
  • "Ty tak rozumíš matice. Nevysvětlil bys mi ji někdy v klidu?"

 


Zobrazit další články tohoto autora

Další články z rubriky laska-vztahy

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.