Sníš o novém piercingu?

27. 09. 2009 | † 30. 09. 2015 | kód autora: OcS

 

 

Sníš o novém piercingu?

 

Obyč náušnice ti už nestačí a ráda bys své tělo vyšperkovala ještě něčím jiným? Do toho! Aby to byla radost, a ne strarost, čti dál!

Nejdůležitější ze všeho je vybrat dobré piercingové studio. Teda jestli nechceš riskovat, že si nové ozdoby moc neužiješ a budeš ji muset kvůli infekci nebo alergii brzy vyndat. Piercingová náušnice by měla být z chirurgické oceli nebo z titanu. Jiné kovy tak bezpečné nejsou. Existují i silikonové okrasy, jež se navlékají na kuličky, super vypadají i vsazené kamínky nebo materiál, který svítí při UV záření, takže diskotéky budou tvoje. :-) Pokud ještě nemáš úplně jasno v tom, které místečko na svém těle si ozdobíš (a že jich je dost), dobře si to promysli. Piercing v pupíku můžou rodiče skousnout snadněji než například ve tvém obočí, na které denně koukají. :-) Jestli ti ještě nebylo 18 let, budeš navíc potřebovat jejich souhlas.


Katka B.
Zdroj: Pavel HorákOzdobené bříško

Katka B. (14) z Prahy chtěla původně piercing do rtu, ale nakonec změnila názor.

 


Zdroj: Pavel Horák

1. Katka před zrcadlem vybírala místo, kde se jí piercing bude nejvíc líbit. Piercer na ni nechvátal. Naopak. Tohle považoval za nejdůležitější fázi.

 


Zdroj: Pavel Horák

2. Místo bylo vybráno a Katka se posadila do křesla. Piercer se ještě ujistil, když měl kůži v kleštičkách, že ozdůbku chce přesně tam.

 


Zdroj: Pavel Horák

3. Jehlou kůži propíchl a za pomoci gumové hadičky protáhl šperk, který si Katka sama vybrala. Ve finále místo přelepil náplastí.


Zobrazit další články tohoto autora

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.