Flirtující stydlivka? A proč by ne?

27. 09. 2009 | † 30. 09. 2015 | kód autora: OcS

 

Flirtující stydlivka? A proč by ne?

 

Zavři oči a představ si, jak se kluci točí jenom kolem tebe a ty ani nevíš, koho si máš z toho množství fešáků vybrat. Prima sen, ale co teprve, jaká by to byla báječná realita? Za královnu flirtu můžeš být, i když se hodně stydíš! Chop se šance a proměň se v laškující hvězdu díky trikům Girl!
KLUCI: Flirtující stydlivka? A proč by ne? - foto
Zdroj: fotolia.com

Ó můj bože, přímo za mnou se teď natahuje pro tác ten nejnádhernější kluk, co kdy vkročil do téhle nemožné školní jídelny! Co mám dělat? Mám se otočit nebo radši ne? Měla bych se na něj usmát, nebo ho spíš naoko ignorovat? Když se otočím, pomyslí si, že ho balím nebo co... Ještě se mi vysměje, kašlu na to. Volím nezájem. Tenhle má stejně na každém prstu deset koček, tak proč by měl ztrácet čas zrovinka se mnou? Jsem naivka. Co jsem si vlastně myslela? Asi jsem se holt na chvilku zasnila... Představila jsem si, jak by bylo fajn být alespoň jednou na té "druhé straně břehu", aby se někdo taky jednou třásl nervozitou ze mě. Jenže, komu by se podlomila kolena z holky jako já? Vždyť sama sotva stojím na nohou, na čele mi naskakují krůpěje potu a rudou barvou připomínám dnes servírovanou rajskou omáčku. Ba ne! Chci to změnit. Zamakám na sobě a snad se mi díky radám Girl! podaří dosáhnout svého. Nejdřív se zkusím trošku uvolnit a pak si možná úplně poprvé v životě konečně zaflirtuju...Nech flirtovat svůj outfit

Mají tvé kámošky oblibu v černé barvě? Potom buď pink! Vypadají všechny spolužačky jako panenky Barbie? Vsaď na nesmrtelnou džínovinu a tričko s veselým obrázkem! Nemusíš vypadat jako kopírák ostatních holek a snažit se být za každou cenu trendy! Proč by se měl kluk spokojit s obyčejnou kopií, když může mít cenný originál? Najdi si proto svůj vlastní styl a neboj se lišit. Udělej z toho naopak svou přednost. Uvidíš, jak v očích kluků stoupneš v ceně!
Zdroj: fotolia.com
Zařiď si cool reklamu

Postarej se o to, aby se o tobě po škole rozkřikly jen samé dobré zprávy. Popros kámošky, ať ti s vytvořením dobré image pomůžou a nenápadně o tobě rozšíří pozitivní informace všude, kde se dá. To by bylo, aby se alespoň jedna ze zpráviček o tvé úchvatnosti nedonesla ke tvému idolovi a on na tebe nezačal tajně myslet! Vždyť, kdo by nechtěl poznat blíž holku, která patří údajně k těm nejoblíbenějším "sukním" v celé škole?
Sexy flirt se vzduchoprázdnem

Věděla jsi, že můžeš svého slaďouše dostat do kolen i pár pohledy, které dokonce nemusí směřovat na něj? Nevěříš? Jde to! Zkus tohle: Až kolem tebe bude příště tvůj hrdina procházet, nedívej se na něj, ale nahoď sexy pohled směrem před seb...

.... Našpul zlehounka rty (stačí trochu!) a malinko přimhuř oči. Pokud se bojíš, že u toho budeš vypadat divně, neboj se to nejdřív vyzkoušet doma u zrcadla. Až to pak sebevědomě provedeš před svým idolem, měj vedle sebe kámošku, co bude nenápadně sledovat, na kolik tohle namlouvací divadélko skutečně zabralo...Dovol mu, ať si k tobě přivoní...

Vůně těla hraje při namlouvání důležitou roli! V přírodě je to tak zařízeno už od pradávna, a je dokonce vědecky dokázáno, že si lidé po celém světě vybírají svého miláčka podle toho, jak jim voní! Ano, ta tolikrát přetřásaná chemie lásky se mnohdy skrývá ve vhodném výběru parfému a pro nesmělou stydlivku není nic snazšího než se v samotě domova pěkně navonět a pak už jen čekat, až se její miláček chytí na "lep". Proto se svým "elixírem lásky" několikrát denně osvěžuj. Vůně tak z tebe nevyprchá ani v nejdůležitějším momentu setkání, kdy budeš tyhle čarovné účinky nejvíc potřebovat. Až budeš voňavé lákadlo vybírat, vol spíš jemnější vůně, ať si idola neodradíš zbytečně silným odérem!
Zdroj: fotolia.com
Ještě jeden úsměv, prosím!

Stará známá pravda se opět vrací na scénu – kluci milují holčičí úsměv! Plno stydlivek se ale na kluka bojí i podívat, natož aby mu ukázaly bělostný chrup! A co teprve, když nebohou stydlivku trápí třeba rovnátka? Pak je v jejích očích smích doslova průšvihem na spadnutí, a přitom zbytečně! Ať už tě tedy trápí rovnátka nebo se na svého idola zkrátka jen bojíš usmát, zkus se od chmurných myšlenek na chvíli oprostit a přece jen malinko zvednout koutky... Pokud se ti podaří vyčarovat klidně trochu nesmělý, ale zato sympatický úsměv, rovnátek si žádný kluk možná ani nevšimne! A kdyby ano, vzpomeň si na Ewičku Farnou. Kolik ta měla v dobu, kdy nosila rovnátka, nápadníků? Mraky, tak se ani ty nepodceňuj!Hra na schovávanou skončila

Stydlivky obyčejně mívají problém prosadit se v partě. Vždycky se v ní totiž najdou holčiny, které patří k těm upovídanějším, hlasitějším a výrazněji vystylovanějším... Jestli jsi ty sama spíš slečna nesmělá, prosadit se v partě bude pro tebe nejspíš utrpením. Někdy ale stačí opustit hlouček štěbetavých kámošek a vydat se sama na odvážný průzkum! Zahlédla jsi svého idola u školního automatu, jak si kupuje kafčo nebo súšu? To je šance pro tebe! Nikomu nic zdlouhavě nevysvětluj, zapluj do třídy, vyštrachej peněženku a hupsni na nenápadný pidinákup dřív, než hezoun bude fuč!Vysílej do světa pozitivní vlny!

O úsměvu už bylo napsáno mnoho, ale Girl! si neodpustí ti tohle zaklínadlo přetřásat do nekonečna. Přesto je jasné, že mnohým holčinám nejde jen tak na počkání vykouzlit sexy úsměv. Často přichází na scénu obava, že budou působit příliš křečovitě. Jak nad trémou vyzrát? Snadná pomoc! Co takhle zkusit se usmívat skoro pořád? Jestli máš pochybnosti, jak to zvládneš, obklop se podobně naladěnými lidičkami. Uvidíš, pak to půjde samo! Neboj se, že tě brzy chytne křeč v obličeji, bude tomu přesně naopak. Začneš vyzařovat pozitivní energii a přitahovat nové kámoše! To by bylo, aby paprsek tvého "happy záření" nepolechtal záda i panu idolovi:-) 

Zobrazit další články tohoto autora

Další články z rubriky sex

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.