Ve škole

27. 09. 2009 | † 30. 09. 2015 | kód autora: OcS

PONDĚLNÍ OTÁZKY

V nový školní rok přijde do třídy nová paní učitelka a říká: "Dobrý den, děti, připravila jsem si pro vás hru na celý školní rok. Každé pondělí vám zadám otázku a ten, kdo na ní odpoví správně, může být celý týden doma. V pondělí přijde do školy paní učitelka a zeptá se dětí: "Kolik kilometrů má Sahara? "Všichni mlčí. Další pondělí přijde paní učitelka do třídy a vykřikne: "Kdo sem dal tu krysu?!" Přihlásí se Pepíček a řekne: "To jsem byl já, paní učitelko a nashledanou za týden!"

PEPÍČEK POČÍTÁ

Paní učitelka se ptá při matematice Pepíčka: "Když ti dá maminka jednu žvýkačku a tatínek dvě, co budeš mít?" "Prosím, svěží dech."

DOMÁCÍ ÚKOL

"Mami, já jsem dostal poznámku, za něco, co jsem neudělal." "A co jsi neudělal?" "Domácí úkol."

PEPÍČEK A ŘEDITEL

Pepíčkovi se nechce do školy a tak volá ředitelovi: "Dobrý den, omluvte prosím mého syna, onemocněl." "Dobře," povídá ředitel. "A kdo volá?" "No přece můj otec."

VLNĚNÝ SVETR

Jedna z prvních hodin u prvnáčků. "Jeníčku, pověz mi, z čeho máš ten svetr?" "Z vlny." "Správně. A kterému zvířeti za něj vděčíš?" "Tetě."

NEVHODNÉ CHOVÁNÍ

Paní učitelka se ptá Pepíčka: "Kolik je jedna plus jedna?" "Dvě, ty vole." "No teda! Za trest doma napíšeš stokrat: Nemám paní učitelce říkat vole." Druhý den to přinese napsane sto padesátkrát. Paní učitelka: "Vždyť to stačilo stokrát!" Pepíček: "Sem ti chtěl udělat radost, vole!"

UČITEL A PEPÍČEK

Pan učitel se zeptá: "Pepíčku, máš v kapse sto korun. Deset korun ztratíš. Co máš tedy v kapse?" "Díru!"


Zobrazit další články tohoto autora

Další články z rubriky zabava

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.