Masturbace, děláme to všichni!

25. 09. 2009 | † 30. 09. 2015 | kód autora: OcS

Ať o tom mluví, nebo ne, masturbuje každý. Přestaň se stydět a zapoj sebeuspokojování do vašich společných hrátek.

Jak to dělají holky

První orgasmus
Podle průzkumu z roku 2008 se zjistilo, že osm holek z deseti prožilo svůj první orgasmus samo se sebou. Proč? Protože ty sama nejlíp víš, jak si udělat dobře. A to je na masturbaci nejlepší. Nemusíš čekat, až bude tvůj kluk připraven, můžeš si to udělat kdekoliv a kdykoliv. Sama! Spousta holek se ptá, jak je možné, že při masturbaci dosáhne orgasmu vždy, ale s klukem nikdy. Odpověd je jednoduchá: ty víš, jak se rozpálit.
Rada Dívky:
Chceš, aby tvé vyvrcholení bylo co nejlepší? Zkus to ve vaně. Připrav si příjemnou atmosféru. Zapal svíčky, dej si voňavou pěnu a užívej si. Jen pozor, aby tě někdo nevyrušil.

Jak to dělají kluci

Jak se vzrušují
Kluci jsou mistři světa na to, jak si způsobit rozkoš. Začínají s masturbací mnohem dřív než holky! Při sebeuspokojování si představují hodně divoké věci, často myslí na své bývalky nebo sexy celebrity. Třou si a přetahují penis nebo si pohrávají se svými varlaty. Mnoho kluků přijde na masturbaci náhodou, může se jim třeba ztopořit při mytí.
Rada Dívky:
Kluci občas cítí silnou potřebu masturbovat, i když to v té chvíli není úplně vhodné. V tom případě se snaží ejakulovat co nejrychleji, nejlépe v koupelně nebo na záchodě.


Jak si to děláte navzájem?

Dva jako jeden
Masturbace není něco, co bys musela dělat, jen když jsi sama. Mnoho kluků totiž považuje pohled na masturbující holku za hrozně moc vzrušující. Je přece tak zajímavé dozvědět se, jak tvůj partner dosahuje orgasmu sám. Aspoň pak můžeš použít techniky, které od něj odkoukáš, k tomu, abys ho pak perfektně uspokojila ty sama. Masturbace s tvým klukem odstraní veškeré tvé zábrany a pomůže vám se více navzájem sblížit.
Rada Dívky:
Řekni mu, ať ti ukáže, jak se uspokojuje. Bude překvapený, že chceš vědět jeho intimní tajemství. Váš vztah to posune zase o kousek dál. Je to lepší pro dlouhodobější vztah, kdy už nemáte mezi sebou tajemství.

Zobrazit další články tohoto autora

Další články z rubriky sex

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.